Jak se objednat na tetování nebo permanentní make-up do 1991 studia?

Sjednat si termín na konzultaci, tetování nebo permanentní make-up můžete přes objednávkový formulář na webu, přes náš Facebook, Instagram (@1991studiocz) nebo e-maily (Na tetování: tats.booking@1991studio.cz | Na permanentní make-up: beauty.booking@1991studio.cz).

Návrh tetování dle požadavků

 V tetovacím studiu 1991 můžete získat rovněž návrhy tetování na míru zákazníkovi dle představ.

Mohu nejdříve přijít do tetovacího studia na konzultaci ohledně návrhu tetování ? 

V případě velkých a komplikovaných motivů tetování je konzultace v tetovacím studiu nutná. Pokud se jedná o menší práci, na konzultaci nemusíte. Pokud ale naprosto netušíte co chcete, a potřebujete to probrat, konzultace je vám k dispozici.

Platí se záloha na tetování a permanentní make-up? 

Ano, záloha 1500 Kč se platí po dohodnutí termínu Vašeho tetování. V případě neuhrazení zálohy Vám automaticky termín nerezervujeme. Pokud termín tetování zrušíte nejméně 3 dny před sezením, zálohu Vám vrátíme. Jinak je nevratná.


Mohu termín tetování zrušit?

Pokud chcete termín tetování zrušit, dejte nám o tom vědět co nejdříve. Pokud jste již zaplatili zálohu a chcete ji vrátit, musíte zrušit termín nejpozději 3 dny před sezením, jinak je záloha nevratná.

Platí se korekce tetování?

První opravu po zahojení tetování máte v tetovacím studiu 1991 zdarma. Tetování však nesmí být starší 1 měsíc. Pak je korekce tetování placená. Výjimka jsou tetování na místě jako prsty , nárt a pod. U takových případu platí malý doplatek.

Používáte barvy, které jsou vhodné pro vegany? 

Ano, v tetovacím studiu 1991 jsou Vám k dispozici pouze ty nejlepší a nejkvalitnější barvy, které jsou vhodné i pro vegany.

Mohu si vzít podporu do studia? 

Podporu si do tetovacího studia 1991 určitě vzít můžete, avšak nanejvýš jednu osobu. Do tetovacího sálu s vámi jít ale nemůže, podporu poprosíme počkat na recepci studia.

Děláte u vás ve studiu předělávky tetování?

Ano, v tetovacím studiu 1991 předělávky tetování provádíme. Je ale potřeba si uvědomit, že při předělávání tetování je to více pracné, časově náročnější, návrh nového tetování se musí více promyslet než kdyby se tetovalo na  “čistou” kůži. Objednejte se k nám na konzultaci do studia a probereme veškeré možnosti.

Můžu se nechat tetovat pokud jsem mladší 18ti let?

Ano, v tetovacím studiu 1991 zhotovujeme tetování i pro mladší 18ti let, ale pouze se souhlasem rodičů a nebo přijďte s jedním z rodičů přímo na sezení do tetovacího studia.

Jak se připravit na tetování? 

Na tetování je určitě důležité se pořádně připravit jak fyzicky tak psychicky tak, aby ste si sezení u nás ve studiu užili.

24 hodin před tetováním nepijte alkohol. Noc před tetováním jděte brzy spát. Dobře se najezte, aby jste měli dostatek energie. 24 hodin před tetováním by ste neměli užívat žádné léky. Pokud berete nějaké léky pravidelně, měli by ste se informovat u svého lékaře. Před či během sezení se nás můžete na cokoli zeptat. Žádný dotaz není hloupý!