OMBRE BROWS


Ombre – s odstíny přecházejícími postupně z jednoho do druhého.
Obočí může být vybarveno po celé jeho délce i šířce monolitně jako souvislý celek. Tento ucelený vzhled můžeme zjemnit světlejšími místy u kořene nosu a z vrchu obočí– ombre efekt.
Co se týká stínování a ombre efektu, zaleží na vaší schopnosti kreativity, jak docílít očekávaného vzhledu. Velkou roli hraje, jak mnoho či jak málo chloupků roste v obočí zákaznice a jak výrazný make-up nosí. Vycházejte ze stylu make-upu, který Vaše zákaznice preferuje, váš přístup vyplývá z toho, co ji vy, jako odborník, doporučíte.

PERMANENTNÍ MAKE-UP RTŮ

Permanentní make-up rtů je inovativní technika umožňující zlepšit přírodní krásu vašich rtů tím nejpřirozenějším a nejelegantnějším způsobem, stejně jako zintenzivnit jejich barvu a spravit jejich tvar.
Mikropigmentace rtů jim dá svůdný nádech bez nutnosti kosmetické operace (gely, různé výplně atp.). Je možné snadno a zcela bezbolestně udělat jakýkoliv ret, i ten nejchoulostivější či nejmenší, okouzlivějším a přirozeně přitažlivějším.
Specialista v mikropigmentaci rtů provede tuto rychlou a bezbolestnou proceduru pomocí speciálního přístroje pro permanentní make-up, s jehož pomocí je aplikován pigment. S klientem je dopředu dohodnuto, jaký tvar a sytost rtů požaduje (na základě předem připraveného návrhu nakresleného pomocí kosmetické tužky) a jakou techniku chce zvolit.

PRODLOUŽENÍ ŘAS

Mít dlouhé, husté a zatočené řasy jako základní prvek ženské krásy bylo vždy snem spousty žen. V mnoha kulturách po celém světě je dodnes oko považováno za okno do duše. Není tedy pochyb o tom, že oči jsou nejdůležitější částí obličeje a zanechají v člověku silný první dojem. Plné a natočené řasy nedělají jen větší oči, ale vypadají zároveň mimořádně atraktivně. Pro docílení takového efektu vynaložily ženy v historii spoustu úsilí, času i peněz. Použití očních linek, řasenek, různých technik očního make-upu se stalo samozřejmostí. V současnosti existují řasy umělé, trvalá na řasy, barvení řas, a dokonce je možná i jejich transplantace.
Permanentní prodloužení a zahuštění řas jestále oblíbenější a bezkonkurenční alternativou ke všem druhům úprav řas.
 Ani nebudete věřit, jak jednoduché a příjemné je  nosit. Jsou voděodolné a ultralehké – na očích je ani necítíte. Jedná se o profesionální aplikaci syntetických řas metodou „řasa na řasu”.